+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Standart çit yüksekliğimiz 72 inçtir, bu da tenha bir atmosfer yaratmak için ideal bir seçimdir. Ancak, özel gereksinimlerinizi karşılamak için farklı yükseklikler sunuyoruz. Standart 96 inç genişliğinde, projenize kesintisiz bir uyum sağlamak için çeşitli genişlikler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu esneklik, PVC gizlilik paneli çitimizi konut ve ticari uygulamalar için uygun hale getirir.
Çit, 4 "x 4" veya 5 "x 5" deki dayanıklı direklere sahip, isteğe bağlı yükseklikleri 102 inç'e kadar olan dayanıklı direklere sahip. Her yazı, hat, uç, köşe, 3 yol veya boş yapılandırmalar için tasarlanmış kolay kurulum için önceden oluşturulur. Alt ve üst raylar, kolaylık sağlamak için önceden çıplak olan sağlam 2 "x 6" x 94 "parçalardan yapılmıştır. Alt rayda bir alüminyum ek, ticari sınıf dayanıklılığı sağlayarak mukavemetini artırır.
Çitin görsel çekiciliğini arttırmak, klasik New England kapağı, şık düz kapak ve dekoratif gotik kapak da dahil olmak üzere çeşitli post kapak seçenekleridir. Bu seçenekler, evinizin mimarisini tamamlamak için çitinizin görünümünü özelleştirmenizi sağlar.
PVC Gizlilik Panel Çitimizin her bölümünde 8 T&G panel (7/8 "x 11.3" x 63 "veya 7/8" x 6 "x 63") bulunur ve stilden ödün vermeden gizliliği sağlar. Bölüm başına toplam hacim 0.166 cbm'dir, bu da ulaşım ve kurulum için verimli hale getirir. Ayrıca, mülkünüz boyunca uyumlu bir görünüm sağlamak için eşleşen kapılar sunuyoruz.
Sorgu
Ürün Açıklaması
Kullanım: bahçe çit, ev, çiftlik, Vilia, depo, ülke bahçesi, balkon, geçici, gizlilik çit.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
PVC direkleri, raylar, 2 veya 3 dil ve oluk paneller
Çitinizi farklı renk direkleri, raylar veya kapaklarla özelleştirin
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Çit Top Stili | PVC Gizlilik Paneli Çit 6'x8 ' |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 72 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 102 '', ön hat, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 6" x 94'lx1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 6" x 94'lx1pcs, önceden çentikli |
| U-kanal | 1 "x 1" x 60'lx2pcs |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| T&G paneli | 7/8 "x 11.3" x 63'l x 8pcs veya 7/8 "x 6" x 63'l x 16pcs |
| Bölüm hacmi | 0.166cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku