+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Dayanıklılık ve stil için tasarlanmış T&G gizlilik panelimizle açık alanınızı yükseltin. Standart 72 inç yükseklik ve farklı yükseklikler ve genişlikler için çeşitli seçeneklerle, özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlanabilir.
Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen T&G panelimiz, 2 "x 6" alt ray, 2 "x 6" orta ray ve 1-1/2 "x 4-1/2" üst raylı sağlam bir yapıya sahiptir. Panel, alt rayda bir alüminyum ek içerir ve ticari uygulamalar için gücünü artırır. Çeşitli yazı boyutları-4 "x 4" veya 5 "x 5" arasından seçim yapın.
Cilalı bir kaplama için, gizlilik panellerimiz şık yazı kapakları ile doldurulabilir: klasik New England kapağı, şık bir düz kapak veya süslü bir gotik kapak. Her ayrıntı, kalıcı performans sağlarken genel estetiği geliştirmek için tasarlanmıştır.
Bölüm başına 0.166 cbm'lik bir hacim ve mevcut eşleşen kapılar ile T&G Gizlilik Paneli, mülkünüzün etrafında kesintisiz bir sınır oluşturmak için mükemmeldir. Alanınızı bugün bir işlevsellik ve zarafet karışımı ile dönüştürün!
Sorgu
Ürün Açıklaması
Kullanım: bahçe çit, ev, çiftlik, Vilia, depo, ülke bahçesi, balkon, geçici, gizlilik çit.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
PVC direkleri, raylar, 2 veya 3 dil ve oluk paneller
Çitinizi farklı renk direkleri, raylar veya kapaklarla özelleştirin
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Çit Top Stili | PVC T&G Gizlilik Paneli |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 72 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 102 '', ön hat, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 6" x 94'lx1pcs, önceden çentikli |
| Orta ray | 2 "x 6" x 94'lx1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 1-1/2 "x 4-1/2" x 94'lx1pcs, önceden çentikli |
| U-kanal | 1 "x 1" x 27''lx2pcs |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| T&G paneli | 7/8 "x 11.3" x 28'l x 16pcs veya 7/8 "x 6" x 28'l x 32pcs |
| Bölüm hacmi | 0.166cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku