+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Kafesli PVC pergola hem estetiği hem de işlevselliği arttırmak için tasarlanmıştır. 98 inç standart bir yükseklikte duran bu pergola, benzersiz ihtiyaçlarınıza uyacak özelleştirilebilir yükseklikler sunarken davetkar bir atmosfer yaratır. Standart 78 inç genişliğinde, bahçeniz, veranda veya arka bahçeniz için mükemmel bir uyum sağlayan çeşitli genişlik seçenekleri de sunuyoruz.
Sağlam 5 "x 5" önceden korunmuş direklerle inşa edilen Pergola, istikrar ve dayanıklılığı garanti eder. Zarif Gotik kapak direkleri klasik cazibe dokunuşu eklerken, Arbor kapaklı 2 "x 6" rayları güçlü bir destek yapısı sağlar. Ek mukavemet için, alt rayda paslanmaz bir çelik ek, ticari sınıf kalitesini güçlendirir ve hem konut hem de ticari uygulamalar için idealdir.
Dahil olan kafes (11.8 "x 90.8" ölçüm), hava akışından ödün vermeden gölge ve gizliliği artıran bir dekoratif dokunuş ekler. Bölüm başına 0,3 metreküp hacmi ile bu pergola verimli yükleme ve taşıma için tasarlanmıştır. Ayrıca, açık hava ayarınıza uyumlu bir görünüm sağlayan eşleşen bir kapı mevcuttur.
Sorgu
Ürün Açıklaması
Kullanım: bahçe çit, ev, çiftlik, Vilia, depo, ülke bahçesi, balkon, geçici, gizlilik çit.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik
Çerçeve Sonu: Kaplamalı
Karakteristik: Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
HS Kodu: 3925900000
Yangın Kanıtı: V-0
Sertifika: SGS, CE, ISO9001
Garanti: 30 yıl
Teslimat Süresi: 40HQ olarak yaklaşık 7-10 gün
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Öğe | Kafesli PVC pergola |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 98 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 78 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 5 "x 5" önceden yönlendirilmiş |
| Post kapak | Gotik kapak |
| Demiryolu | Arbor şapkalı 2 "x 6 '' |
| Kafes | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| Sokmak | Ticari mukavemet için alt rayda paslanmaz çelik ek |
| Bölüm hacmi | 0.3cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku