+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
2 rail PVC çiftlik çitimizle mülkünüzün estetiğini ve güvenliğini yükseltin. Dayanıklılık ve çok yönlülük için tasarlanan bu çit, çiftlikler, çiftlikler ve konut mülkleri için ideal bir çözümdür. Çit, beyaz, ten rengi, gri ve krema - çitimiz temiz, modern bir görünüm sağlarken herhangi bir ortama sorunsuz bir şekilde karışabilir.
36 inç standart yüksekliği sağlam bir bariyer sağlarken, özel ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli yükseklik seçenekleri mevcuttur. Standart 96 inç genişliğinde ve özelleştirilebilir genişliklerle, bu çit manzaranıza mükemmel şekilde uyacak şekilde kolayca uyarlanabilir. Sağlam 4 "x 4" veya 5 "x 5" boyutlarında bulunan her yazı, kolay kurulum ve çok yönlü uygulamaya izin veren çizgi, uç, köşe veya 3 yollu konfigürasyonlar için önceden oluşturulur.
Çitimiz, her yazıda şık bir düz kapak içeriyor ve genel çekiciliğini artırıyor. 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 ”ölçen ve önceden çentikli iki parçaya tedarik edilen, çitinizin zaman testinde durmasını sağlayarak ek mukavemet ve stabilite sağlar. Bölüm başına 0,05 cbm'lik bir hacim ile, herhangi bir proje için pratik bir seçim haline getirir.
Ayrıca, mülkünüzde uyumlu bir görünüme izin vererek çitinizi tamamlamak için eşleşen kapılar sunuyoruz. .
Sorgu
Ürün Açıklaması
Büyük çiftlik, at çit, çiftlik çit, evcil hayvan kullanımı.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
Avustirable 4 çeşit fark sonrası kapaklar
Sertifika: SGS, CE, ISO9001
30 yıl garanti
Panel kiti tüm rayları ve kazıkları içerir
| Çit Top Stili | PVC 2-RAIL PVC Çiftlik Çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 36 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 60 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | Düz kapak |
| Yivli ray | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''x2pcs, önceden çentikli |
| Bölüm hacmi | 0.05cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku