+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Dayanıklılık ve kolay temizlik için% 100 bakire PVC'den hazırlanmış Playpen ile PVC Whelping kutumuz. Şık beyaz kaplaması, ana köpekler ve yavruları için hijyenik bir ortam sağlarken herhangi bir alanı tamamlar.
Üç boyutta mevcuttur - 74.8''l x 37.4''w x 18.9'h, 90.6'l x 45.3'w x 18.9''h ve 116.6'l x 58.3''w x 18.9''H - bu kutu çeşitli ırklar için geniş bir oda sunar. Düz kapaklara sahip sağlam 3 "x 3" direkler stabilite sağlarken, önceden korunmuş 7/8 "x 6" ray güvenlik için yuvarlak bir domuz rayına sahiptir.
0,5 "x 1.6" x 17.8 '' ölçen güvenli kazıklarla, bu kurulum PUP'ları güvende tutarken hava akışını ve etkileşimini teşvik eder. Bir kartonda elverişli bir şekilde paketlenmiş olan Whelping Box ve Playpen, yetiştiriciler ve evcil hayvan sahipleri için nihai çözümdür. .
Sorgu
Ürün Açıklaması
Kullanım: Wheling yeni doğan yavru yavrular, Whelping Box, ana köpeklerin yavrularına doğum ve bakım vermeleri için güvenli ve rahat bir ortam sağlar ve yaşamın kritik erken aşamalarında rahatlıklarını ve güvenliklerini sağlar.
Karakteristik: monte edilmesi kolay, bu köpek yavrusu whelping kiti kullanıma hazır olmadan önce zamanınızı almayacak; Su geçirmez ve temizlemesi çok kolay
| Çit Top Stili | Playpen ile PVC Whelping Kutusu |
| Çerçeve malzemesi | % 100 Virgin PVC/ Plastik |
| Renk | Beyaz |
| Boyutlar (Standart) | 74.8'l x 37.4''w x 18.9''h; 90.6''l x 45.3''W x 18.9''h; 116.6'l x 58.3'''W x 18.9''h; |
| Postalamak | 3 "x 3" x 18.9 '', farklı yükseklikler mevcut |
| Post kapak | Düz kapak, Ayak Posta |
| Demiryolu | 7/8 "x 6", ön yönde yuvarlak raylı |
| Kazık | 0.5 "x 1.6" x17.8 '' |
| Paketi | Karton |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku