+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Hem işlevsellik hem de estetik için tasarlanmış 4'h x 8'w ölçen beyaz vinil çitimiz. % 100 bakire PVC plastikten yapılmış, bu çit kaplanmaz, eşsiz dayanıklılık ve aşınmaya karşı direnç sağlar.
DIY projeleri için ideal olan elastik ve yüksek etkili dirençli özellikleri, kurulumu basit ve hızlı hale getirir. Ahşaptan farklı olarak, vinil panellerimiz suyu emmez, çürüme riskini ortadan kaldırır ve düşük bakım sağlar.
V-0'ın yangın dereceleri ve SGS, CE ve ISO9001 gibi sertifikalar ile bu çit güvenlik ve kalite vaat ediyor. Ayrıca, nihai huzur için 30 yıllık bir garantinin tadını çıkarın. Teslimat 40HQ sipariş için sadece 7-10 gün sürer.
Tam çitinizi oluşturmak için, bölümler, yayınlar ve bir kapı ekleyin - bu kadar kolay! Alanınızı özelleştirmek için çeşitli kazık tasarımları arasından seçim yapın.
Sorgu
Ürün Açıklaması
PVC çitleri, ahşap gibi diğer çit panellerine kıyasla çeşitli faydalar sunar, su emmezler ve bu nedenle çürüyemezler.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Çin yapımı malzeme
Farklı kazık mevcut
Basit ve hızlı kendin kurulumu için tasarlanmıştır
Panel kiti tüm rayları ve kazıkları içerir
| Çit Top Stili | PVC beyaz vinil çit 4'hx8'w |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku