+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Zarafet ve dayanıklılığı birleştiren çok yönlü bir çözüm olan PVC korkak çitimiz. Beyaz, ten rengi, gri ve krem gibi klasik renklerde bulunan bu çit, rafine görünümü ile herhangi bir açık alanı geliştirir.
Farklı yükseklikler ve genişlikler için seçeneklere sahip 48 inçlik standart yükseklikte dururken, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilebilir. 4 "x 4" veya 5 "x 5" olarak mevcut olan her yazı, hat, uç, köşe veya 3 yollu konfigürasyonlar olarak kolay kurulum için önceden oluşturulur.
Sağlam New England, düz veya gotik kapaklara sahip çitimiz, kesintisiz montaj için önceden çentikli üst ve alt raylar içerir. Alt rayda bir alüminyum ek, uzun ömür ve stabilite sağlayarak ticari dereceli mukavemet sağlar. 7/8 "x 3" x 40 "standart kazık boyutları, optimal aralık ve yapısal bütünlük için tasarlanmıştır, bu çiti hem estetik hem de işlevsellik için nihai seçim haline getirir. Eşleşen kapılar da eskrim projenizi tamamlamak için kullanılabilir. .
Sorgu
Ürün Açıklaması
Havuz eskrim, ön bahçe eskrim veya bahçe eskrim, balkon ve korkuluk çit kullanımı için harika.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
Korkuluk gibi farklı raylar mevcuttur.
Dört uygun renkli: beyaz, ten rengi, gri, krem
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Çit Top Stili | PVC Korkuluk Çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 7/8 "x 3" x 40 '' x 15pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku