+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
"7/8" x3 "küçük kazık çit", herhangi bir açık alanı geliştirmek için tasarlanmış çok yönlü ve şık bir eskrim seçeneğidir. Beyaz, ten rengi, gri ve krem gibi klasik renklerde mevcuttur, çeşitli estetiğe sorunsuz bir şekilde uyar.
Farklı yükseklikler ve genişlikler için seçeneklerle standart bir yükseklikte duran bu çit, özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilebilir. Her gönderi 4 "x4" veya 5 "x5" sağlam boyutlarda sunulur ve hat, uç, köşe veya boş konfigürasyonlar olarak kolay kurulum için önceden yönlendirilir.
Çit, ek stabilite için 2 "x3-1/2" alt rayı ve önceden çentikli üst ve orta raylara sahip sağlam bir tasarıma sahiptir. Alt rayda alüminyum bir ek, dayanıklılık sağlayarak ticari güç sağlar.
7/8 "x6" x40 "ve 8 kazık, standart aralıklı 7/8" x1 1/2 "x40" ile 7/8 "x40" ve 8 kazık dahil, montajı doğru hale getirir. 0.08 cbm'lik bir hacim ile bu ürün nakliye için etkilidir ve eşleşen kapılar da tam bir eskrim çözümü için mevcuttur. .
Sorgu
Ürün Açıklaması
Havuz eskrim, ön bahçe eskrim veya bahçe eskrim, balkon ve korkuluk çit kullanımı için harika.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
Korkuluk gibi farklı raylar mevcuttur.
Dört uygun renkli: beyaz, ten rengi, gri, krem
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Çit Top Stili | PVC 3 Rails Havuz Çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ve Orta Ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x2pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 7/8 "x 6" x 40 '' x 7pcs; 7/8 "x 1 1/2" x 40 '' x 8pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku