+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Stil ve işlevselliği birleştirmek için tasarlanmış, açık alanınızı kazık üst PVC yarı özel çitimizle geliştirin. Bu çok yönlü eskrim çözümü, hem gizlilik hem de davetkar bir estetik arayan ev sahipleri için mükemmeldir.
Çit, görünürlük ve inzivaya çekilme arasında ideal bir denge sağlayarak standart 72 inçlik bir yükseklikte duruyor. Belirli ihtiyaçları olanlar için, mülkünüz için mükemmel bir uyum bulmanızı sağlayarak çeşitli yükseklikler ve genişlikler sunuyoruz. Her bölüm, proje gereksinimlerinize uygun özelleştirme seçenekleri ile 96 inç standart genişliği ölçer.
Dayanıklılık göz önünde bulundurularak üretilen çitimiz, hat, uç, köşe, 3 yol veya boş konfigürasyonlar olarak kolay kurulum için önceden korunan sağlam 4 "x 4" veya 5 "x 5" direklere sahiptir. Eskriminize farklı bir dokunuş eklemek için zarif New England kapağı, düz kapak veya Gotik kapak da dahil olmak üzere şık yazı kapakları arasından seçim yapın.
Çit yapımız, basit montaj için önceden çıplak raylar içerir. Alt ray 2 "x 6" x 94 "ölçer ve yapıyı, gelişmiş mukavemet için sağlam bir 1 inç alüminyum ekle desteklemek için tasarlanmıştır. Orta ray, 2" x 6 "x 94" ve üst ray 2 "x 3-1/2" x 94 "2" x 3-1/2 "x 94" üst rayda, sağlam bir çerçeve sağlamak için birlikte tamamlanır.
Daha fazla stabilite için, çit u kanal bileşenleri içerir ve bölüm başına 0.166 cbm'lik bir hacim ile kolay kurulum için tasarlanmıştır. Yeni çitinizi tamamlamak için eşleşen kapılar mevcuttur, mülkünüzde uyumlu bir görünüm sağlar. .
Sorgu
Ürün Açıklaması
Bahçe Yarı Gizlilik Çit, Modern Gizlilik Çözümleri
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
PVC direkleri, raylar, kazık, kafes, 2 veya 3 dil ve oluk paneller
Avustirable 4 çeşit fark sonrası kapaklar
Panel kiti tüm rayları ve kazıkları içerir
| Çit Top Stili | PVC Kazık Top PVC Yarı Özel Çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 72 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 102 '', ön hat, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 6" x 94'lx1pcs, önceden çentikli |
| Orta ray | 2 "x 6" x 94'lx1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94'lx1pcs, önceden çentikli |
| Kazık | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-kanal | 1 "x 1" x 46.8'lx2pcs |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Picket | 7/8 "x 6" x 45 '' x 13pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.166cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku