+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Özel şekilli kazık çit, herhangi bir eve mükemmel bir ek. % 100 Virgin PVC'den üretilen bu çit, dayanıklılığı ve zarafeti düşük bakım gereksinimleriyle birleştirir. Kolay DIY kurulumu için tasarlanmış, yüksek darbeli dirence sahiptir ve yangına dayanıklıdır (V-0), güvenlik ve uzun ömür sağlar.
PVC çitlerimiz suyu emmez, yani geleneksel ahşap seçenekleri gibi çürümeyeceklerdir. Her panel kiti gerekli tüm rayları ve kazıkları içerir ve özelleştirme kolaydır - tam çit çözümünüzü oluşturmak için bölümleri, direkleri ve kapıları birleştirin.
30 yıllık bir garanti ve SGS, CE ve ISO9001'den sertifikalarla, ürünümüzün kalitesine güvenebilirsiniz. Teslimat hızlıdır, 40HQ siparişi için sadece 7-10 gün sürer. Stil ve pratiklik ile evlenen bir çitle açık alanınızı geliştirin! !
Sorgu
Ürün Açıklaması
Kullanım: bahçe çit, ev, çiftlik, Vilia, depo, ülke bahçesi, balkon, geçici, gizlilik çit.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Karakteristik: Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
HS Kodu : 3925900000
Yangın Kanıtı: V-0
Sertifika: SGS, CE, ISO9001
Garanti: 30 yıl
Delivary Saati: 40HQ olarak yaklaşık 7-10 gün
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Çit Top Stili | PVC taraklı üst piket çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 6" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 1 1/2 "x 1 1/2" x 39 '' x 22pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku