+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Olağanüstü dayanıklılık ve stil için% 100 Virgin PVC'den hazırlanmış geleneksel düz kürek çitimizle evinizin dış cephesini geliştirin. Bu düşük bakım gerektiren çözüm, elementlere dayanacak yüksek darbeli direnç ve esnekliğe sahip kolay kurulum için tasarlanmıştır.
Ahşaptan farklı olarak, vinil çitimiz suyu emmeyecek, çürümüş kalmasını ve gelecek yıllar boyunca harika görünmesini sağlayacaktır. Her panel kiti, basit bir DIY kurulumu için gerekli tüm rayları ve kazıkları içerir.
V-0'ın yangına dayanıklı bir derecesi ve SGS, CE ve ISO9001'den sertifikalarla, ürünümüzün kalitesi ve güvenliğinden emin olabilirsiniz. 30 yıllık garanti ve hızlı teslimatın tadını çıkarın-40HQ siparişi için 7-10 gün. Sipariş basittir: Tam eskrim çözümünüzü oluşturmak için bölümleri, direkleri ve kapıları birleştirin. Geleneksel düz kürek çitimizin zamansız cazibesi ile açık alanınızı dönüştürün!
Sorgu
Ürün Açıklaması
Kullanım: bahçe çit, ev, çiftlik, Vilia, depo, ülke bahçesi, balkon, geçici, gizlilik çit.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Karakteristik: Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
HS Kodu : 3925900000
Yangın Kanıtı: V-0
Sertifika: SGS, CE, ISO9001
Garanti: 30 yıl
Delivary Saati: 40HQ olarak yaklaşık 7-10 gün
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Çit Top Stili | PVC düz kürek kazık çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', hat, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak önceden yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çıplak |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çıplak |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku