+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Özellikle çiftlik uygulamaları için tasarlanmış 7/8 "x3" plastik kazık bizim. % 100 bakire PVC'den üretilen bu kazık kaplanmaz, bu da maksimum dayanıklılık ve etkilere karşı direnç sağlar. V-0'ın yangın derecesi ve SGS, CE ve ISO9001 gibi sertifikalarla, kalitesine ve güvenliğine güvenebilirsiniz.
Kurulum, kendin yap projeleri için mükemmel hale getiren bir esintidir. Kazıklar, bölümlere, direklere ve kapılara sorunsuz bir şekilde sığacak şekilde tasarlanmıştır, bu da zahmetsizce tam bir çit oluşturmanızı sağlar. Geleneksel ahşabın aksine, vinil kazıklarımız suyu emmez, çürümeye ilişkin endişeleri ortadan kaldırır ve eskrim ihtiyaçlarınız için düşük bakım gerektirir.
30 yıllık bir garanti ve 40HQ sipariş için yaklaşık 7-10 günlük bir teslimat süresi ile, bu ürünün zaman testine dayanacağını bilerek gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz. Dayanıklılık ve kurulum kolaylığı ile eskrim projenizi geliştirin. .
Sorgu
Ürün Açıklaması
Kullanım: bahçe çit, ev, çiftlik, Vilia, depo, ülke bahçesi, balkon, geçici, gizlilik çit.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Karakteristik: Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
HS Kodu : 3925900000
Yangın Kanıtı: V-0
Sertifika: SGS, CE, ISO9001
Garanti: 30 yıl
Delivary Saati: 40HQ olarak yaklaşık 7-10 gün
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Çit Top Stili | PVC 7/8 "X3" Plastik Kazık |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku