+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Köpek kulak üst bahçe çit, çiftlik eskrim ihtiyaçlarınız için nihai çözüm. % 100 Virgin PVC'den üretilen bu çit, çürük veya çürüme endişesi olmadan elemanlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onu geleneksel ahşap üzerinde üstün bir seçim haline getirir.
Yüksek darbe direnci ve düşük bakım gereksinimleri ile köpek kulağı üst bahçe çiti kalıcı dayanıklılık sağlar. Kurulum bir esintidir - hiçbir zaman tam bir çit oluşturmak için bölümleri, direkleri ve kapıları birleştirin. Ayrıca, 30 yıllık garanti ve SGS, CE ve ISO9001'den sertifikalarla, kalitesine güvenebilirsiniz.
Sadece bu çit yangını (V-0 dereceli) değil, aynı zamanda kolay DIY montajı, güçlük olmadan sağlam bir sınırın tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Teslimat, 40HQ siparişi için sadece 7-10 gün sürer ve hızlı bir şekilde ayarlanmanızı sağlar. Köpek kulak üst bahçe çitiyle eskriminizi bugün yükseltin!
Sorgu
Ürün Açıklaması
Kullanım: bahçe çit, ev, çiftlik, Vilia, depo, ülke bahçesi, balkon, geçici, gizlilik çit.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Karakteristik: Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
HS Kodu : 3925900000
Yangın Kanıtı: V-0
Sertifika: SGS, CE, ISO9001
Garanti: 30 yıl
Delivary Saati: 40HQ olarak yaklaşık 7-10 gün
Nasıl Sipariş Verilir: Basit, Sadece Bölüm Post Kapısı Ekle = Tam Çit
| Çit Top Stili | PVC köpek kulağı üst bahçe çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku