+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Bahçenizi% 100 VIRISE PVC'den yapılmış bahçemizle geliştirin. Bu düşük bakım gerektiren seçenek çürümeye dayanıklıdır ve uzun ömürlü güzellik ve dayanıklılık sağlayarak yüksek etkili direnç sunar.
Üstün kalite ve güvenlik
Kaplanmamış PVC'miz yangözlüdür (V-0 derecelendirilmiş) ve SGS, CE ve ISO9001 tarafından sertifikalandırılır ve birinci sınıf güvenlik ve kaliteyi garanti eder.
Basit Kurulum
Kurulum hızlı ve kolaydır! Tam bir çit için bölümleri, direkleri ve kapıları birleştirin. Her panel kiti gerekli tüm raylar ve kazıklarla birlikte gelir.
Uzun süreli güvence
40HQ sipariş için 7-10 gün içinde 30 yıllık garanti ve hızlı teslimat ile bahçe kullanılmış çitimiz açık alanınız için mükemmel bir seçimdir. Bahçenizi zahmetsizce dönüştürün!
Sorgu
Ürün Açıklaması
PVC çitleri, ahşap gibi diğer çit panellerine kıyasla çeşitli faydalar sunar, su emmezler ve bu nedenle çürüyemezler.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Çin yapımı malzeme
Farklı kazık mevcut
Basit ve hızlı kendin kurulumu için tasarlanmıştır
Panel kiti tüm rayları ve kazıkları içerir
| Çit Top Stili | Pvc bahçesi kullanılmış çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku