+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
"1" x1 "küçük kazık çitimiz", ülkenizin bahçesini geliştirmek için nihai seçimdir. % 100 bakire PVC'den üretilen bu çit, yüksek darbe direnci ve düşük bakım sağlayan dayanıklılık için tasarlanmıştır. Geleneksel ahşabın aksine, su emmez ve çürüme riskini ortadan kaldırır.
Kurulum kolay DIY sistemimizle bir esintidir. Tam çitinizi hemen yaratmak için bölümleri, direkleri ve kapıları birleştirin. 30 yıllık bir garanti ile, bu ürünün uzun ömürlülüğüne güvenebilirsiniz.
Her panel kiti, kurulumu basitleştirerek gerekli tüm rayları ve kazıkları içerir. Ayrıca, çitlerimiz, SGS, CE ve ISO9001'in sertifikalarıyla desteklenen standartlara güvenlik ve uyum sağlayarak V-0 derecesine sahip yangözlüdür. Teslimat hızlıdır, 40HQ siparişi için sadece 7-10 gün sürer.
Sorgu
Ürün Açıklaması
PVC çitleri, ahşap gibi diğer çit panellerine kıyasla çeşitli faydalar sunar, su emmezler ve bu nedenle çürüyemezler.
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Çin yapımı malzeme
Farklı kazık mevcut
Basit ve hızlı kendin kurulumu için tasarlanmıştır
Panel kiti tüm rayları ve kazıkları içerir
| Çit Top Stili | PVC 1 "x1" küçük kazık çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 48 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 72 '', önceden çizgi, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 1 "x 1" x 40 '' x 19pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.08cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku