+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Standart 72 inç yüksekliğe sahip, panjurlu yarı gizlilik çitimiz, dış alanınızı tamamen kapatmadan geniş bir gizlilik sağlamak için tasarlanmıştır. Özel çözümler arayanlar için, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı yükseklikler ve genişlikler mevcuttur. Standart genişlik de 72 inçtir, bu da düzeninizi mülkünüze uyacak şekilde yapılandırmanızı kolaylaştırır.
Sağlam 4 "x 4" veya 5 "x 5" direk ile inşa edilen çitimiz sürecek şekilde inşa edilmiştir. Her yazı, çizgi, uç, köşe, 3 yol gibi çeşitli konfigürasyonlar için önceden oluşturulur veya tasarımda esneklik için boş bırakılır. Çitinize kişisel bir dokunuş eklemek için New England kapağı, düz kapak veya gotik kapak gibi dekoratif seçenekler arasından seçim yapın.
Yapı, kurulum ve stabilite kolaylığını sağlayan önceden çeneli bir alt ray (2 "x 3-1/2" x 70 '') içerir. Orta ray, ek destek sağlayarak 7/8 "x 6" x 70 '' ölçer, üst ray (2 "x 3-1/2" x 70 '') de kolaylık sağlamak için önceden yapılır. Her bölümde 0.166 cbm'lik bir hacmine sahiptir, bu da taşıma ve kurulum için etkilidir.
Eskrim çözümlerini geliştirmek isteyenler için, eşleşen kapılar sunarak mülkünüzde uyumlu bir görünüm yaratmanıza izin veriyoruz. .
Sorgu
Ürün Açıklaması
Bahçe Yarı Gizlilik Çit, Modern Gizlilik Çözümleri
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
PVC direkleri, raylar, kazık, kafes, 2 veya 3 dil ve oluk paneller
Avustirable 4 çeşit fark sonrası kapaklar
Panel kiti tüm rayları ve kazıkları içerir
| Çit Top Stili | PVC panjurlu yarı gizlilik çit |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 72 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 72 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 102 '', ön hat, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 70'x1pcs, önceden çentikli |
| Orta ray | 7/8 "x 6" x 70''S10pcs |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 70'''s1pcs, önceden çentikli |
| Bölüm hacmi | 0.166cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku