+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Gizliliği ve açıklığı dengelemek için tasarlanmış yarı özel vinil eskrimimiz. Bu dayanıklı eskrim çözümü, görünürlüğü korurken açık alanlarını tanımlamak isteyen ev sahipleri için mükemmeldir.
Renk Seçenekleri
Beyaz, bronz, gri ve krema mevcut olan eskrimlerimiz herhangi bir manzarayı tamamlar.
Boyutlar ve Özelleştirme
Standart yükseklik 72 inçtir, projenize mükemmel şekilde uyacak özelleştirilebilir yükseklikler ve genişliklerdir.
Post ve Demiryolu Özellikleri
Sağlam 4 "x 4" veya 5 "x 5" direklerle inşa edilmiş, kolay kurulum için önceden hazırlanmıştır. Alt ray ve üst ray 2 "x 3-1/2" x 70 "iken, orta ray 7/8" x 6 "x 70" ölçer ve güçlü bir yapı sağlar.
Kapak seçenekleri
New England, düz veya gotik stillerde şık yazı kapakları ile çitinizi geliştirin.
Hacim ve eşleşen kapılar
Her bölümde 0.166 cbm'lik bir hacmi vardır ve uyumlu bir görünüm için eşleşen kapılar mevcuttur.
Sorgu
Ürün Açıklaması
Bahçe Yarı Gizlilik Çit, Modern Gizlilik Çözümleri
Çerçeve Malzemesi:% 100 Virgin PVC/ Plastik, Kaplamalı
Kurulumu kolay, daha elastik ve yüksek darbe direnci, vinil dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
PVC direkleri, raylar, kazık, kafes, 2 veya 3 dil ve oluk paneller
Avustirable 4 çeşit fark sonrası kapaklar
Panel kiti tüm rayları ve kazıkları içerir
| Çit Top Stili | PVC yarı özel vinil |
| Renk | Beyaz, ten rengi, gri, krem |
| Yükseklik | Standart yükseklik 72 ", farklı yükseklikler mevcut |
| Genişlik | Standart genişlik 96 ", farklı genişlikler mevcut |
| Postalamak | 4 "x 4" veya 5 "x 5" veya isteğe bağlı x 102 '', ön hat, uç, köşe, 3 yol veya boş olarak yönlendirilir. |
| Post kapak | New England kapağı, düz kapak, gotik kapak |
| Alt rayı | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Orta ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Üst ray | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, önceden çentikli |
| Alüminyum ek | Ticari güç için alt rayda alüminyum ekleme |
| Kazık | 7/8 "x 6" x 68 '' x 13pcs (standart aralık) |
| Bölüm hacmi | 0.166cbm, qtty sorgulama yükleniyor |
| Eşleşen kapı | Mevcut |
Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın
Bize ihtiyacınız olduğunda iletişim kurmaktan çekinmeyin!
Çoğu Bahçe için Neden PVC Çardak Mantıklı? PVC çardak, aynı anda birden fazla yolla geçimini s...
Daha fazla oku2026 Çin Ay Yeni Yılı'nı geride bırakırken, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. işe ...
Daha fazla okuPVC Zemin Kaplaması Nedir ve Diğer Zemin Kaplama Malzemelerinden Farkı Nedir? PVC zemin kaplam...
Daha fazla okuPVC Çit Nedir ve Neden Bu Kadar Popüler? Yaygın olarak vinil çit olarak da adlandırılan PVC çi...
Daha fazla okuVinil gizlilik çiti, görünürlüğü engellemek için tasarlanmış katı veya neredeyse katı panellere s...
Daha fazla oku